Data Market

Bulut Dönüşümünde Güvenilir İş Ortağınız

Data Market Hakkında

Türkiye’de bilişim sektörünün lider firmalarından biri olan Data Market, 1992’den beri çözüm sağlayıcı ve sistem entegratörü kimliğiyle, müşterilerinin kritik iş uygulamalarında güvenebilecekleri bir bilgi teknolojileri ortağıdır. Finans, telekomünikasyon, perakende, sağlık ve genel sektörlerden birçok önemli referansı olan Data Market, sunduğu bulut çözümleriyle müşterilerine esneklik, çeviklik, verimlilik ve rekabet avantajı kazandırmayı hedeflemektedir.

2016 yılında Lisanslama Çözümleri konusunda yılın iş ortağı seçilen Data Market, Microsoft Gold Certified Partner ünvanıyla Microsoft’un Türkiye’deki en büyük iş ortaklarından biridir. Şirket sahip olduğu CSP (Bulut Çözümü Sağlayıcı) uzmanlığını sektörel deneyimi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla buluşturarak Microsoft’un bulut teknolojilerini ölçülebilir, sürdürülebilir ve stratejik kazanımlara dönüştürmektedir.

Data Market, LSP (Lisanslama Çözümleri Sağlayıcısı) 2016 Microsoft Yılın İş Oratğı

150’nin üzerinde çalışanı, şubeleri, iştirakleri ve iş ortakları ile birlikte ülke çapında hizmet veren Data Market, kalitesini ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Şikayet Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikaları ile belgelendirmiş ve başarılarını aldığı ödüllerle tescillenmiştir.​​